Novinky zo sveta krbov a kachlí

Výstava Progetto Fuoco 2018 Verona 21.2.2018 - 25.2.2018

Výstava Progetto Fuoco 2018 Verona 21.2.2018 - 25.2.2018
Vážení obchodní partneri,

Srdečne Vás pozývame na  11. ročník Medzinárodnej výstavy vykurovacích systémov, zariadení a príslušenstva Progetto Fuoco 2018. Výstava sa bude konať od 21.2.- 25.2.2018 v talianskej Verone, kde predstavíme novinky v oblasti vykurovania peletami a ekologicky vykurovacie zariadenia, ktoré sú certifikované podľa najnovšej normy EKO Design. Navštívte náš stánok B/9 v pavilóne 7, kde Vám obchodný zástupca firmy MCZ pre Slovenskú Republiku rád predstaví najnovšie trendy v dňoch od 21.2. - 23.2.2018, v čase od 9:00 do 18:00h.  Tešíme sa na Vašu účasť.

S pozdravom 

Team MCZ GroupSK

Energetické štítky: čo sa zmení pre spotrebiteľa

Energetické štítky: čo sa zmení pre spotrebiteľa
Od 1. janára 2018 budú kachle a krby povinne označené energetickým štítkom rovnako ako veľké domáce spotrebiče. Čo sa zmení pre spotrebiteľa? Tu sú pokyny ako čítať nové energetické štítky.

Výstava ISH Frankfurt 14.3.2017 - 18.3.2017

Výstava ISH Frankfurt 14.3.2017 - 18.3.2017
Pozývame vás na výstavu ISH ktorá sa bude konať v nemeckom Frakfurte. Predstavíme vám novinky spoločnosti MCZ Group. Nájdete nás v hale 9.2 a v stánku F 05. Tešíme sa na vašu návštevu.

Vysávač popola MINiCEN

Vysávač popola MINiCEN
Vysávač alebo separátor MINiCEN je najlepší vysávač popola na trhu. Je to elegantný a hlavne praktický vysávač určený pre vysávanie studeného popola. Vysávačom MINiCEN ľahko a rýchlo vyčistite krb, kachle alebo kotol na pelety. Priamo na 10 l separačnej nádobe je umiestnený silný až 800 W elektromotor. Praktické držadlo prácu s vysávačom uľahčuje. Filtráciu vzduchu zabezpečuje zabudovaný HEPA filter, ktorý je možné umývať vodou. Napájací kábel má dĺžku 1,5 m, oceľová sacia hadica 85 cm a nástavec 20 cm.

Výstava Aquatherm Nitra 7.-10.2.2017

Výstava Aquatherm Nitra 7.-10.2.2017
Prichádza ďalší ročník výstavy Aquatherm, a ako každý rok tu nesmú chýbať peletové kachle a kotly značky MCZ. Prinesieme vám opäť nejaké nové produkty a informácie ohľadne vykurovania. Tešíme sa na vašu návštevu.

Aquatherm Nitra 9. - 12 .2. 2016

Aquatherm Nitra 9. - 12 .2. 2016
Navštívte náš stánok MCZ v hale M3 č. 342 a informujte sa ako funguje najdokonalejší spôsob vykurovania. Prezentujeme kachle a kotly na pelety a jedným z nich je Kotol na pelety COMPACT RED, ktorý je najvýkonnejší a najúspornejší kotol vo svojej triede na trhu a je registrovaný v zozname zariadení pre získanie štátnej dotácie.

Dotácie, zelená domácnostiam

Dotácie, zelená domácnostiam
Na Slovensku sa kúrenie drevenými peletami stáva už bežným spôsobom vykurovania v rodinných domoch. Prečo je to tak? Stačí si uvedomiť obrovské výhody tohto paliva a snáď každý, kto doteraz kúril uhlím alebo naopak stavia doma a volí spôsob vykurovania uzná, že na tých peletách niečo je!

Najvýkonejší kotol na pelety COMPACT

Najvýkonejší kotol na pelety COMPACT
Kotol na na pelety na ústredné kúrenie a zároveň na ohrev úžitkovej vody má zabudované výkonné obehové čerpadlo, expanznú nádobu, zásobník na pelety a reguláciu.

Sálavé kachle na pelety MARLENE

Sálavé kachle na pelety MARLENE
Moderné technológie a tradíciaKeramické kachle MARLENE sa vyznačujú kvalitou a jedinečnosťou svojho prevedenia. Svojím prirodzeným sálavým teplom, modernou technológiou vo svojom vnútri a klasickým dizajnom sú skvelou voľbou najmä do honosných sídiel, luxusných reštaurácií, kaštieľov, hotelov, rezortov a domácností. Sú kombináciou 50 ročnej tradície vo výrobe keramických kachlí spoločnosti Sergio Leoni a špičkovej technológie peletového vykurovania spoločnosti MCZ. Týmto spojením vznikol produkt, ktorý originalitou a bezkonkurenčnými  výhodami pri vykurovaní získava stále väčšiu obľubu u zákazníkov.

Krb, ktorý zmení dizajn celého priestoru

Krb, ktorý zmení dizajn celého priestoru
Pozrite si niekoľko inšpirácii od architektov a dizajnérov.
Objavte inšpirácie od profesionálov, pomôžu Vám vyriešiť akékoľvek pochybnosti bez stanovenia limitov Vašej kreativity.