LINEA kachle na pelety

 
Peletové kachle LINEA vhodné najmä pre chodby alebo uzavreté priestory, vďaka hĺbke porovnateľnej s radiátorom (29 cm). Na prednej strane sú dvojité sklenené dvere a vetracie mriežky v lakovanej oceli. Zásobník na pelety chráni poklop vyrobený zo skla, ktorý sa dá otvoriť jednoduchým stlačením.

Kachle sú veľmi všestranné a môžu byť prispôsobené rôznym dispozíciám bytu či domu. Má dva teplovzdušné ventilátory, ktoré je možné používať podľa vlastného uváženia, a to tak, že obidva sa dajú nasmerovať dopredu pre veľmi silné vykurovanie, alebo sa jeden otočí dozadu kde sa dajú napojiť teplovzdušné rozvody do ďalších miestností ( systém COMFORT AIR ).
Horný vývod dymovodu umožňuje umiestnenie len 5 cm od steny. Dymovod je možné inštalovať aj na zadnej strane bez viditeľného odťahového potrubia, ako na fotografii.

Kachle a celkovú prevádzku môžete ovládať svojim smartfónom vďaka novej technológii MAESTRO.
Novinkou je keramická zápalka, ktorá skracuje čas zapálenia až o 40 %. Peletové kachle LINEA sú vhodné aj pre pasívne domy energetickej triedy A, pretože majú dokonale izolovanú spaľovaciu komoru ( technológia OYSTER ).

Funkcia NO AIR umožňuje v kachliach úplne vylúčiť nútené vetranie na stanovený čas, zabezpečiť maximálne ticho a vychutnávať všetky výhody tepla rozptýleného v miestnostiach prirodzeným sálaním.

HALO kachle na pelety

Farebné prevedenie modelu LINEA

Zabudované technológie a spôsob ovládania kachlí na pelety

Najnovšia inteligentná technológia umožňuje jednoduché ovládanie kachlí pomocou smartfónu či tabletu v pohodlí domova ale aj mimo neho. Dokonalý spaľovací systém pre najúčinnejšie a najúspornejšie vykurovanie.

Cena s DPH4.434 € - ostatné farby
4.692 € - serpentino prírodný kameň
Typ palivapelety
Max. výkon8,8 kW
Min. výkon2,6 kW
Účinnosť90,9 %
Kapacita zásobníka28 l
Priemer dymovodu8 cm
Hmotnosť148 kg